7 dech beroucích šperkových trendů v roce 2017

Nošení různých šperků, jako jsou náhrdelníky, náramky, prsteny a náušnice, hraje hlavní roli pro vyvýšení krásy a elegance každé ženy. Je třeba zvolit si poutavé šperky, které doplní oblečení a poskytnou přitažlivý vzhled. Právě ten je nezbytný, abyste zaujali během různých příležitostí, obzvláště však během těch formálních. Šperky se liší ve svém designu i v materiálech, ze kterých jsou vyrobeny. Můžete zvolit zlaté kousky pokryté diamanty, které jsou považovány za nejdražší šperky, ale existují i jiné, které jsou vyrobeny z levnějších materiálů, jako například stříbro, kůže a další, které nejsou až tak drahé a jsou snáze dostupné.

Prohlédněte si trendy šperků pro tento rok. Zde je top 7 šperkových trendů za rok 2017.

1. Ear cuffs

Chcete jednoduše a hlavně rychle upoutat? Vsaďte na “přitažlivé uši”. Ear cuffs vám pomohou, aby vaše uši vypadaly skvěle. Poprvé se objevily v roce 1990 a vrátili se jako jedny z nejžhavějších šperkových trendů. Můžete nosit i obyčejné náušnice, ale Ear cuffs jsou zcela odlišné, protože zdobí větší část ucha. Jsou dostupné ve dvou rozdílných typech. Je možné najít piercingové a nepiercingové.

2. Single earrings

Chcete vypadat atraktivně a zaujmout? Máte rádi náušnice, ale neradi je nosíte? Můžete vyzkoušet jednu náušnici (single earrings), která ozdobí jen jedno vaše ucho. Není to poprvé, kdy se tento trend objevil. Bylo možné ho vidět i během minulých let a tento trend bude určitě pokračovat i další rok. Single earrings jsou dostupné v různých provedeních. Nosí je různé celebrity, jako například Angelina Jolie, což činí tyto náušnice ještě populárnější.

3. Choker necklaces

“Choker necklaces” byly prezentovány během roku 1990 ve formě černého choker přívěsku a plastového choker tetování. Chokers se vrátili zpět, ale s rozdílným designem a vyrobené z různých materiálů. Můžete najít zlaté chokers, háčkované, skleněné, z pírek a mnoha jiných materiálů. Objevily se v různých fashion show jako Chanel, Oscar de la Renta, Antonio Marras a Saint Laurent.

4. Statement pendants a náhrdelníky

Zapomeňte na malé a jednoduché doplňky, protože je čas pro “statement”. Statement pendants jsou bezpochyby přitažlivější jako tenké náhrdelníky. Malé a jednoduché náhrdelníky jsou nudné a nedokážou vytvořit přitažlivý vzhled, který potřebujete. Naštěstí ale existuje mnoho působivých designů, které zkrášlí a pomohou vám být více přitažlivou na různé příležitosti, speciální, ale i ty formální.

5. Multilayered necklsces

Pokud ale stále milujete malé přívěsky a nelíbí se vám nápad nošení “statement náhrdelníků a přívěsků”, protože zkrátka nesedí k vaší osobnosti, není problém. Můžete nosit náhrdelníky s malými přívěsky, ale ve větším množství a více vrstev. Nošení pouze jednoho náhrdelníku s malým přívěskem není momentálně moderní. Ale vícevrstvé náhrdelníky moderní jsou a můžete je zvolit místo jednoduchých přívěsků a přitom nadále zůstat sama sebou a trendy!

6. Multiple rings on one hand

Existují ženy, které věří, že nošení pouze jednoho nebo dvou prstenů nestačí. Myslí si, že čím více prstenů nosí, tím přitažlivější jejich ruka je. Pokud jste jednou z těchto žen, pak následující rok můžete nosit tolik prstenů, kolik se vám líbí. Ať už jsou to prsteny malé nebo velké, lesklé nebo barevné, můžete vytvořit zajímavé, poutavé kombinace a zkrášlovat své ruce. Je to teď opravdu trendy!

7. Tassel jewelry

Přidávání střapců je jedním z pozoruhodných šperkových trendů, které bude možné nalézt i následující rok. Střapce se nepřidávají pouze ke šperkům jako například náramky, náušnice a náhrdelníky. Můžeme je také najít i v jiných věcech pro ženy, jako kabelky a dokonce i různých částech oblečení. Pokud chcete vypadat úžasně, pak potřebujete perlové a diamantové střapce, které jsou více než okouzlující.

 

Které se Vám nejvíc líbí?